İşe Alım Algoritmalarının Iskaladığı Yeteneklere Ulaşın

Haziran 2022

Daha fazla içerik için

Büyük İstifa dalgasına artık hepimiz aşinayız. 2021’de yaklaşık 20 milyon Amerikalı işlerinden ayrıldı ve bu akım şimdi Batı Avrupa’ya, Asya’ya ve dünyanın geri kalanına yayılıyor. İşverenler bir yandan açık pozisyonları doldurmak için çabalayadursun, milyonlarca aday sadece değerlendirmeye alınmak için dahi mücadele verir durumda. Bu uçurumun açılmasının altında yatan neden ne ve şirketler bu uçurumu kapatmak için ne yapmalı?

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş