Hikayenizi Daha İyi Anlatmayın, Daha İyi Bir Şirket Olun

Ekim 2013

Daha fazla içerik için

Matt Dorfman

Şirketler, aleyhlerinde düşünce oluştuğunu hissettikleri zaman hemen bir halka ilişkiler uzmanı alırlar. Nahoş manşetlerle karşı karşıya kalmış ve bunların ortadan kalkmasını istiyor olabilirler. Şirketin CEO’su, “Yanlış anlaşıldık” diyecektir. “Sadece hikayemizi daha iyi anlatmamız gerekiyor.” Bunun gerçeklik payı var. Walmart’a katıldığım zaman şirket, verimli iş yapmaya ve müşterilerinin mutlu olmasına odaklanmıştı. ABD’nin en büyük şirketi olduktan sonra bile kamuya ulaşan bilgilerin çoğu...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş