Hayatımız İş: Nil Karaibrahimgil

Temmuz 2020

Daha fazla içerik için

Nil Karaibrahimgil hepimizin pek yakından tanıdığı; enerjisi, içtenliği, yaratıcılığı ve kendine has oluşuyla bizleri kendisine hayran bırakan, yıllar geçse de üretkenliği ve çocuksu ruhundan hiçbir şey kaybetmeyen bir isim. Başarılı müziği ve özgün kalemiyle zihinlerimizde her zaman farklı bir yere sahip olan Nil Karaibrahimgil ile kariyer yolculuğu, ilham kaynakları ve çalışma disiplini üzerine hoş bir söyleşi gerçekleştirdik

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş