Girişim Sermayeleriyle Nasıl Müzakere Edilir?

Mayıs 2013

Daha fazla içerik için

Birkaç yıl önce bir erken aşama girişim sermayesi (Venture Capital – VC), yeni kurulan şirketlerinden birine, kritik bir anlaşmanın müzakerelerinde destek olmam için yardımımı istedi. VC’nin yönetim kurulundaki temsilcisinin, stratejik konulara derinlemesine girmesini bekliyordum. Ama genelde işin içinde olmayı seven VC temsilcisi, bu şirkette dışarıda duruyordu. Fikirleri, özellikle hükümetlerle ve deniz aşırı coğrafyalardaki iş ortaklarıyla ilişkilerde şirkete yeni kapılar açabilirdi...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş