Gelecek ve Gelecekte Ayakta Kalabilmek

Ekim 2015

Daha fazla içerik için

Kurumsal kârlar uzun sürecek bir düşüş dönemine giriyor. Daha yalın günlere hazır olun. BİZ BUNA MÜKEMMEL FIRTINANIN TAM TERSİ DİYORUZ: Bir araya geldiklerinde son derece olumlu bir ekonomik ortam oluşturan bir dizi dış koşul. Kuzey Amerikalı ve Avrupalı birçok büyük ölçekli çok uluslu şirket son 30 yıldır böyle bir ortamda yol alıyorlar. Bu şirketler, sağlam bir gelir artışı ve etkin bir maliyet yapısı elde edebilmelerini destekleyen ortam sayesinde kârlılık artışının en uzun süreli...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş