Çalışan Küresel Ekipler Kurmak

Ekim 2015

Daha fazla içerik için

Sosyal mesafeyi ortadan kaldıracak bir çerçeve Her geçen gün daha fazla şirket küresel ekonomide başarılı olabilmek için coğrafi olarak ayrı konumlarda bulunan bir kadroyla çalışmak durumunda kalıyor. Dünyanın her yerinden edinilen en iyi fonksiyonel uzmanlığı, gelecek vaat eden pazarlarda yerel bilgi ile bir arada sunabilen ekipler oluşturuyorlar. Stratejik ve organizasyonel konularda farklı iş deneyimlerine ve bakış açılarına sahip olan ve birçok farklı kültürden gelen kişileri bir araya...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş