E-Postanızdaki Yazım Hataları Düşündüğünüzden Daha Önemli

Ekim 2021

Daha fazla içerik için

E-posta ve diğer metin tabanlı iletişim araçları gönderenlere mesajlarını gözden geçirme ve iletmek istemedikleri detayları çıkarma imkanı sunar ve bu nedenle genellikle nispeten temkinli bir medya türü olarak görülür. Yeni araştırmalar, basit yazım hatalarının güçlü duygu ipuçları olarak hizmet ettiği daha karmaşık bir tablo buldu. Yapılan altı çalışmada, birkaç yanlış yazılmış kelime içeren e-postayı okuyan katılımcılar, bu mesajları hatasız olanlara kıyasla daha duygusal ama bunun dışında neredeyse aynı olarak yorumladı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş