Doğaya Bakmak Sizi Daha Verimli Kılar

Eylül 2015

Daha fazla içerik için

Araştırma: University of Melbourne’den araştırmacılar Kate Lee, Kathryn Williams, Leisa Sargent, Nicholas Williams ve Katherine Johnson, 150 deneğe bilgisayar ekranında sayılar belirdiğinde, bazı tuşlara basma görevini verdi. Deney başladıktan beş dakika sonra 40 saniyelik bir ara verildi ve etrafı uzun, büyük binalarla çevrili bir terasın görseli ekranlarında belirdi. Deneklerin yarısı sadece beton çatıları görürken diğer yarısı yemyeşil çimenlerle kaplı, çiçeklerle bezenmiş çatı resimlerine...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: ÜRETKENLİK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş