Değişimi Yöneten Liderliğe Odaklanmak

Eylül 2021

Daha fazla içerik için

Yıldız Holding, yeni nesil çalışma modelleriyle organizasyonunu dönüştürme çalışmalarına hız verdi. UYDU adı verilen proje kapsamında 65 bin kişilik organizasyondaki rollerin yüzde 70’i hibrit ve uzaktan, yüzde 30’u ise ofisten çalışacak şekilde düzenlendi. Yıldız Holding yönetim kurulu başkan yardımcısı ve CEO’su Mehmet Tütüncü ile organizasyonun “işin geleceğine” nasıl hazırlandığını, izlenilen çoklu kanal stratejisini ve değişimden etkilenen değil, değişimi yöneten bir şirket olarak iş dünyasına nasıl liderlik etmeyi planladıklarını konuştuk.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş