“Değer Odaklı Kurum Kültürü Güçlendirilmeli”

Şubat 2023

Daha fazla içerik için

Doğan Etki Planı ile gezegene, kapsayıcı bir topluma ve geleceğe yatırım olmak üzere üç değer alanına odaklanan Doğan Holding’in Yönetim Kurulu Başkanı Begüm Doğan Faralyalı, tüm paydaşların ve gezegenin esenliğini merkeze alan bir yönetim anlayışını benimsediklerini kaydediyor. “Bugün insanlığın önündeki en büyük engellerden biri, tüm dünyayı kasıp kavuran kutuplaşma. Bunu alt etmek için ortak değerlerimizin farkına varıp yeni bir gelecek inşa etmemiz gerekiyor” diyen Faralyalı ile Doğan Holding bünyesinde başlattıkları Ortak Değerler Hareketi, değer odaklı kurum kültürü oluşturma çabaları ve bu vizyonla gerçekleştirdikleri yatırımlar üzerine konuştuk.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş