Büyük Hedeflere Ulaşmak için Küçük Alışkanlıklardan Başlayın

Şubat 2021

Daha fazla içerik için

Masanın etrafındaki altı kişinin yüz ifadeleri toplantı odasında genellikle görülmeyen türdendi. Şaşkınlıktan telaşa ve hatta büsbütün utanca yönelik ifadeler göze çarpıyordu. Bu kişiler eş seviyedeki kişilerin birbirlerine koçluk yaptığı bir grubun azimli ve başarılı üyeleriydi ve yöneticileri tarafından bir liderlik programına katılmak için aday gösterilmişlerdi. Bu alışılmadık görünümlerinin nedeni kısa süre önce tamamlanan bir değerlendirmede birçoğunun zamanlarını ve enerjilerini yönetme konusunda kriz çıkaracak kadar başarısız olduklarının ortaya çıkmasıydı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: KENDİNİ YÖNETMEK
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş