Belirsizlik Dönemine Hazırlanmak

31 Mart 2023, Cuma

Belirsizliğin hâkim olduğu zamanlarda, sağlıklı kararlar verebilme kabiliyetini güçlendirmek, riskleri yönetmek ve olası durgunluk dönemlerine karşı hazırlıklı olmak için yol haritaları çizme sorumluluğu yöneticilere düşüyor. Aon’un ABD, AB ve İngiltere’de en az 500 çalışanı olan şirketlerdeki 800 C-seviye lider ve kıdemli yöneticinin katılımı ile gerçekleştirdiği Üst Düzey Yönetici Risk Anketi, iş liderlerinin hangi konularda kendilerine güvendiklerini ve hazırlık yaptıklarını gösteriyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş