"Ara Uzmanlık Pozisyonları" Açığını Kim Kapatacak?

Aralık 2012

Daha fazla içerik için

Justine Beckett

Büyük RESESYON’un üzerinden 3,5 yıl geçmiş olmasına rağmen ABD’de işsizlik hâlâ çok yüksek. Yine de birçok işveren boş pozisyonları doldurmak için halen uğraşıyor. Bu pozisyonlar da genellikle lise sonrası teknik eğitim ve öğretim, bazense lise düzeyinde matematik kursu veya derecesi gerektiren ara uzmanlık pozisyonları oluyor. Yani bilgisayar teknolojisi, bakıcılık, yetenek gerektiren üreticilik ve diğer alanlarda uzman eksiği var.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş