90 Günde İnovasyon Motoru İnşa Edin

Aralık 2014

Daha fazla içerik için

HEMEN HEMEN her şirket inovasyon yapar. Ama pek azı bunu düzenli ve güvenilir bir şekilde yapar. Pek çok organizasyonda büyük ilerlemeler şirkete rağmen meydana gelir. Başarılı inovasyonlar genellikle görünmez gelişme yolları izler ve bireysel kahramanlık faaliyetleri ya da mutlu bir tesadüf gerektirir. Hackathonlar, para ödülleri ya da arada kesintiye uğrayan görev güçleri aracılığıyla inovasyona hızlı bir başlangıç yapma çabaları sık sık başarısızlıkla sonuçlanır...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş