İçerik Üretirken Dikkat Edilmesi Gereken En Önemli Nokta: Fikir Hakları

25 Haziran 2020, Perşembe

Hangover 2 (Felekten Bir Gece 2) Filmi’nin muhafazakar diş hekimi Stu Price, çılgınca geçen bir gecenin sabahı sol gözünün etrafında ne zaman yaptırdığını hatırlamadığı, kocaman bir dövmeyle uyanır. Filmin bu sahnesindeki dövme, ünlü boksör Mike Tyson’ınınkiyle aynıdır ve dövme sanatçısı S. Victor Whitmill tarafından üretilmiş, sanatçının izni alınmadan filmde kullanılmıştır. W...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: FİKRİ MÜLKİYET
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş