Bir İş Görüşmesini Berbat Ettiniz... Peki Daha Sonra Ne Yapabilirsiniz?

16 Aralık 2021, Perşembe

Hazırlığınızı yaptınız. Bir ofise gittiniz ya da bir video görüşmesine katıldınız. Ama sonuç felaket, ya da en azından öyle olduğunu düşünüyorsunuz. Bir görüşmeye hazırlanıp onu berbat etmekten daha kötü bir şey yoktur. Bir görüşmede açık pozisyonları olan üç yetkiliyle tanıştığım zamanı asla unutmayacağım. İçlerinden biri, "İşi yürütmek için rolünüzü nasıl kullanıyorsunuz?" di...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Bu yazının konusu: İŞ ARAMA
Önerilen Konular:
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş