Yaratıcı İş Arkadaşlarıyla İşbirliği Yapmak

Ekim 2015

Daha fazla içerik için

İşyerinizdeki sanatçı ruhlu kişileri nasıl onurlandırır ve etkilersiniz? Kısa bir süre önce yeni bir ürün geliştirme sürecini gözlemlerken işbirliğinde bir aksamaya şahit olduk. Bir oyuncak şirketi bir sonraki alışveriş sezonuna yetişecek, çok satan bir ürün peşindeydi. Sürecin erken aşamalarından birinde, şirketteki en yetenekli oyun geliştiricilerin bir yarış oyunu üzerinde ön çalışmalar yaptığı bir toplantı düzenlenmişti. Bu toplantıya, Kyle adında bir pazarlama uzmanı da katılmıştı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş