“Türk Yöneticisinin Karşılaşacağı En Büyük Zorluk: Değişim”

Eylül 2013

Daha fazla içerik için

Şeref Yılmaz

HBR: Hem Koç Grubu hem de Akkök gibi iki büyük şirkette profesyonel taraftayken daha sonra yönetim kurulu tarafına geçtiniz. Bu kararı nasıl verdiniz? İki taraf arasındaki benzerlikler ve farklar nedir? Berkman: Koç Grubu’ndayken genel müdür genellikle genel kurulda temsil ederdi kendini. Bir süredir Akkök’te de aynı kuralı uyguluyoruz. Dolayısıyla ben bütün yönetimsel fonksiyonlarımı bitirdikten sonra yönetim kurulu üyesi olmadım. Zaten gerek Koç Grubu’nda gerek Akkök’te...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş