Toplantı Odasında İşlevsizlik

Haziran 2013

Daha fazla içerik için

James Graham

Kadınlar yıllarca kurumların yönetim kurullarında daha fazla temsil edilmenin yollarını aradı. Pek çok yönetim kurulu da çeşitlilik istediğini söylüyor. Öyleyse neden 2012’de Fortune 500 şirketlerinin yönetim kurullarındaki kadınların oranı sadece yüzde 16,6’da kaldı? Ve neden Catalyst’in araştırmasına göre bu oran son 6 yılda sadece 2 puanlık bir artış göstererek neredeyse sabit kaldı? Özellikle Avrupa’da bu konuda tahammül sınırları zorlanmaya başladı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş