Tiffany'nin CEO'su ile Sürdürülebilir Tedarik Zinciri Yaratmak Üzerine...

Mart 2017

Daha fazla içerik için

Bu mücevherat şirketi, sektörün uzun süredir çevre ve insan haklarına yönelik kaygılarla ilgilenmesine öncülük ediyor. Tiffany’de sahip olduğumuz rekabet avantajlarını düşündüğümde, dikey entegrasyon iki sebepten öne çıkıyor: “Lüksün büyük merkezleri kendi tasarımlarını üretmeliler” gibi derine işlemiş bir inanç ve ürünlerin menşeine kadar izlenebilmesinin sosyal ve çevresel sorumlulukları sağlama almak için en iyi yol olduğuna dair bir o kadar güçlü bir kanı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş