Tasarım Asıl Türkiye için İyi Bir Fırsat

Eylül 2015

Daha fazla içerik için

2014 baharının güzel bir sabahında ofise yetişme telaşındayken telefonum çaldı. Sabahın bu ilk telefonunu gecikmeden açtım. Telefondaki kişi uluslararası bir şirketin Türkiye ofisinden olduğunu söylerek başladı söze. “Türkiye’den yeni ve yaratıcı bir ürün geliştirmek istiyoruz. Sizin isminizi verdiler. Bütçesi ve sonunda ürün garantisi olacak şekilde bize bir teklif verir misiniz?” dedi. Ben de tasarım süreçlerinin nasıl olduğunu, bağlam araştırmasının önemini kısaca anlattıktan sonra bunun...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş