Marc Newson

Ocak-Şubat 2015

Daha fazla içerik için

Trevor Ray Hart

HBR: Büyük şirketlerin dünyasına girebilmeyi nasıl başardın? Newson: Dişimle tırnağımla kazıyarak basamakları tırmandım. Ama işin garibi bu müşteri kitlesi en az keyif vereni olabiliyor çünkü beraber çalıştığınız bir birey değil, bir kurum oluyor. En ideali CEO ile bire bir ilişkimin ve iletişimimin olduğu durumlar oluyor. Yaratıcı işlere nasıl zaman ayırıyorsunuz?  Kabuğuma çekilmem gerekiyor. Stüdyomdan çıkan işlerin yüzde 85’ini ben tasarlıyorum çünkü bu işimin sevdiğim kısmını oluşturuyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş