Lüksün Yetenek Fabrikaları

Haziran 2015

Daha fazla içerik için

LVMH, Kering ve Richmond tasarımcılara ve yöneticilere nasıl hizmet ediyor? Elli yıl öncesinde moda ve lüks ürünler sektörü tamamen aile şirketlerinden veya girişimci tasarımcılardan oluşuyordu. Bugün dünyanın önde gelen birçok markası ciro açısından en büyükleri Moet & Chandon ve Louis Vuitton’un da sahibi LVMH olan birkaç gruba ait. Diğer iki grup, Cartier ve Chloe’nin sahibi Richemont ve Gucci ve Saint Laurent’in sahibi Kering (bir süre öncesine kadar PPR olarak bilinirdi) LVMH ile...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş