Küresel İnovasyon Yönetiminin 10 Kuralı

Ekim 2012

Daha fazla içerik için

John Hersey

ŞİRKETLER, BÖLGELERE YAYILMIŞ KÜRESEL operasyonlarının aslında inovatif fikirler ve yeteneklerle dolu bir hazine olduğunun farkındadır. Ancak küresel inovasyon projelerinde bu fikirleri su yüzüne çıkarmak ya da yeteneklerden yararlanmak beklendiği kadar kolay olmuyor. Küresel projelerin karşılaştığı zorluklar birbirine benzerlik gösterir. Tepe yöneticiler için doğru rolü bulmak, ya da resmi ile gayri resmi proje yönetim süreçleri arasında sağlıklı bir denge yakalamak gerekir.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş