Kilit Yetenekleriniz Kaçmaya Hazırlanıyor

Temmuz-Ağustos 2013

Daha fazla içerik için

Ekonomik koşullar ve iş gücü piyasasındaki iyileşmeyle birlikte Avrupalı firmaları, önümüzdeki üç yıl boyunca kitlesel bir çalışan göçü bekliyor. Dünyanın 19 ülkesindeki 700 milyon çalışanı kapsayan bir araştırmaya göre, Avrupa’daki yetenek devir oranları, ekonominin çalkantılı dönemlerinde görece durağan geçen yıllar sonrasında yeniden artacak ve bu da organizasyonlara önemli bir maliyet doğuracak. 2014 yılında itibaren hız kazanmaya başlayacak bu göçle birlikte 2016’da 39 milyon çalışanın...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş