Kazanmak İçin Mi Oynuyorsunuz? Kaybetmek İçin Mi?

Mart 2013

Daha fazla içerik için

Jakob Hinrichs

Hangi durumlarda daha verimli çalışırsınız? Hangi faktörler motivasyonunuzu artırır ya da bozar? İnsanlar bu soruya çok farklı yanıtlar veriyor. İyi yönetimin kalbinde de bu çelişki yatıyor: Kendi performansınızı mı yönetiyorsunuz, yoksa bir başkasınınkini mi? Standart çözümler herkeste işe yaramaz. Sizin sivrilmenize yardımcı olan stratejiler iş arkadaşlarınız veya size doğrudan rapor verenlerin işine yaramayabilir. Sonuçta patronunuz veya mentorunuzun yöntemleri her zaman size uymayabiliyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş