İş Ortakları Stratejiyi Nasıl Şekillendirir?

Haziran 2013

Daha fazla içerik için

Seth

Şirketiniz iş ortaklarından oluşan bir ağın merkezinde yer alıyor fakat bu iş ortakları birbiriyle etkileşimde bulunmuyor mu? O halde radikal inovasyonlar için avantajlı konumda olabilirsiniz, diğer yandan işler kötü giderse tek başınıza da kalabilirsiniz. Ya da birbirleriyle gayet iyi biçimde bağlantıda olan bir iş ortakları ağının bir parçası mısınız? Eğer böyleyse sadece ilave inovasyonlar yapabilirsiniz fakat bir kriz anında çok daha az izole olursunuz.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş