İleri Mantıksal Analiz Sizin İçin Çalışsın

Ekim 2012

Daha fazla içerik için

Büyük veri ve mantıksal analiz şu günlerde kurumsal gündemin ilk sıralarında yer alıyor. Yöneticiler Google, Amazon ve benzer şirketlerin verileri kullanma becerisinden kaynaklanan güçlü, yeni iş modelleriyle, rakiplerini nasıl gölgede bıraktığını hayranlıkla izliyor. Ayrıca, IBM ve Hewlett-Packard gibi teknoloji devlerinin büyük veriye ciddi yatırımlar yaptığının da farkındalar. Bu arada, büyük veriye yapılan girişim ve risk sermayesi yatırımları giderek artıyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş