Hükümet Tehdidiyle Savaşmak

Mart 2013

Daha fazla içerik için

Kaamran Hafeez

Başka seçeneğimiz var mı?” diye sordu Alan Carroll ekibine. Notlarla dolu beyaz bir yazı tahtasının önünde duruyordu. Los Angeles merkezli bir kozmetik şirketi olan Mariana Ash’in baş hukuk danışmanı olan Carroll, Kuzey Mariana Adaları’nın valisi Gerald Palacios ile pazarlığa oturmadan önce bir beyin fırtınası seansı yapıyordu. Bir hafta önce, Palacios bütçe açığını kapatmak amacıyla Adalar’dan çıkarılan ve yüz maskeleri gibi güzellik ürünlerinde kullanılan karbonata azımsanmayacak...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş