Hayatımız İş: Ezra Çetin ve Tuba Çetin

Kasım 2023

Daha fazla içerik için

Global moda dünyasında hem hazır giyim hem de couture tasarımlarıyla tanınan EZRATUBA markasının yaratıcı yönetmenleri Ezra ve Tuba Çetin, sürdürülebilirlik yaklaşımlarını iş yapış biçimlerinin merkezine taşıyor. Nano ve giyilebilir teknolojilerin modada kullanımını sağlayarak döngüselliği destekleyen tasarımcılar, giysilerde kullanılan pamuğun üretiminden blokzincir üzerinde takibine kadar kapsamlı bir yol haritasıyla ilerliyor. Röportaj: Beliz Kudat

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş