Gerçekten eBay Gibi Olmak İstiyor musunuz?

Mart 2013

Daha fazla içerik için

Eboy Arts, Inc.

Alıcılarla satıcılar arasında aracı olarak çalışan şirketlerin temel bir strateji kararıyla yüzleşmesi gerekir. Ürün veya hizmetleri alıp yeniden satan satış noktaları mı olmalılar (süpermarketler gibi), yoksa alıcı ile satıcı arasındaki bağı sağlayıp satılan ürünler üzerinde kontrol veya hak sahibi olmayan çok yanlı platformlar (eBay gibi) olarak mı devam etmeliler? Yoksa iki modeli harmanlamaları mı gerekiyor? Geçtiğimiz on yıl bir çok yanlı platform balonuna tanık olduk.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş