Danone Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü ile Dönüşüm Performans ve Yalın Bir Organizasyon Üzerine...

Nisan 2024

Daha fazla içerik için

Organizasyonların günün dinamiklerini yakalarken bir yandan da geleceğin ihtiyaçlarıyla hizalanmaları, sürdürülebilir büyümeyi sağlayacak yapılar kurgulamaları, kuşkusuz şirketlerin değişim yönetimindeki maharetinde yatıyor. Zira değişimi yönetmek, bölgesel çatışmalar ve ekonomik dalgalanmaların iş dünyasını belirsizlik ortamına sürüklediği günümüzde ve aynı zamanda iklim krizi gibi dünyanın geleceğini tehdit eden unsurların varlığıyla, en doğru zamanı kollamak, doğru stratejiyi oluşturmak ve planları uygulamaya almak çok da kolay değil.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş