Büyük Değişim Aktörlerinin İletişim Ağı Sırları

Temmuz-Ağustos 2013

Daha fazla içerik için

DEĞİŞİM ZORDUR, özellikle de büyük organizasyonlarda. Sayısız araştırma gösteriyor ki değişim, yerleşik güç yapılarını ve iş yapış şeklini yıktığı için çalışanlar değişim çabalarına içgüdüsel olarak itiraz etmeye meylediyor. Ancak bazı liderler işyerlerini dönüştürme konusunda bunu genellikle çarpıcı biçimde başarıyor. Peki, çoğunluk başaramazken onların nüfuzlarını böyle kullanmalarını sağlayan ne? Bugünlerde çok sayıda organizasyon değişim aktörlerinin neyi farklı yaptığını anlamak için...

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş