“Bölgede ve Dünyada İddiamızı Koruyacağız”

Temmuz-Ağustos 2023

Daha fazla içerik için

Geçtiğimiz yıl düşük maliyetli iş modeli klasmanında dünyanın operasyonel kârlılığı en yüksek hava yolu şirketi seçilen Pegasus, 2023 yılını da iyi bir performansla tamamlamayı hedefliyor. “Etkin maliyet yönetimi ve yüksek verimliliği çok önemsiyoruz ve bu alanlarda kuvvetli kaslara sahibiz” diyen Pegasus Hava Yolları CEO’su Güliz Öztürk, bugün tüm dünyada geçerli olan enflasyonist ortama rağmen başarılı bir maliyet yönetimi gerçekleştirdiklerini vurguluyor.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş