“Bir Sonraki Normal Neye Benzeyecek?”

Temmuz 2020

Daha fazla içerik için

Nigel Buchanan

Nisan ayında ve sanal ortamda gerçekleştirilen bu yuvarlak masa söyleşisi normalden çok farklıydı. Yani içinden geçtiğimiz bu dönemin ruhuna çok uygundu. Moda tasarımcısı ve perakende sektöründen CEO Tory Burch, haftalardır pijamayla dolaştıktan sonra bir görüntülü toplantıya katılırken nasıl giyinmek gerektiği konusunda espriler yaptı. McKinsey & Company’nin küresel yönetici ortağı Kevin Sneader, kayınvalidesinin evindeki mutfaktan bağlandı. Wolters Kluwer’den Nancy McKinstry ve Medtronic’den Geoff Martha bağlanırken sorun yaşadılar ancak Cisco Systems’ın (Webex’in üreticisi şirket) CEO’su Chuck Robbins anında teknik destek sağladı. HBR genel yayın yönetmeni Adi Ignatius tarafından modere edilen bu bir saatlik oturumda küresel ölçekte toplamda yaklaşık 217 bin kişilik bir işgücünü yöneten beş CEO belirsiz zamanlara nasıl uyum sağladıkları, çalışılanların ve toplumun kendilerinden ne beklediği ve kriz sonrasında iş dünyasının nasıl değişeceği konularında fikirlerini aktardılar. İşte bu görüşmeden bazı noktalar

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş