Daha fazla içerik için

Oscar Wilson

İŞ TEKLİFİ GÖRÜŞMELERİNİN kolay geçtiği nadir görülür. Üç tipik senaryo düşünelim: Beğendiğiniz bir şirkete üçüncü görüşmeye gidiyorsunuz ama daha büyük hayranı olduğunuz bir şirket de aynı anda sizi görüşmeye çağırıyor. İlk işe alım müdürü aniden konuya giriyor ve şöyle diyor: “Bildiğiniz üzere birçok adayla görüşüyoruz. Sizden hoşlandık ve umuyoruz ki duygularımız karşılıklıdır. Rekabetçi bir teklif sunarsak, kabul eder misiniz?”

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş