Akıllı, Bağlantılı Ürünler Rekabeti Nasıl Dönüştürüyor?

Kasım 2014

Daha fazla içerik için

Bilgi teknolojisi, ürünlerde devrim yaratıyor. Eskiden yalnızca mekanik ve elektrik parçalardan oluşan ürünler; donanım sensörleri, veri depolama birimleri, mikroişlemciler, yazılım ve çeşitli bağlantılardan oluşan kompleks sistemler haline geldi. Güç işleme, cihaz minyatürleştirme ve yaygın kablosuz bağlantıların oluşturduğu ağ ortamlarının imkanlarının mümkün kıldığı bu “akıllı, bağlantılı ürünler” rekabette yeni bir çağ başlattı.

Dergi Erişimi

Dergi içeriklerini okumak için HBR Türkiye'ye abone olmanız gerekmektedir. Eğer bir aboneliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak dergi içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer abone değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olabilir veya abonelik satın alarak tüm dergi içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş