Yöneticiler Baskı Altında Yıkılırsa Ekipleri de Ayakta Duramıyor

24 Eylül 2019, Salı

Bir lider olarak yaptığınız çoğu şey unutulmazdır. Hakaret etmek istemiyoruz ama rutin günlerinizdeki rutin hareketleriniz raporlarınıza da rutin olarak yansıyor. Namlunun ucunda olduğunuz, sıcaklığın yükseldiğini ve sınırlarınıza itildiğinizi hissettiğiniz rutin olmayan günlerinizdeyse baskı altında nasıl davrandığınız çevrenizdekilerde kalıcı bir izlenim bırakıyor. Kısa süre ...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş