Biri Sizin Yaptığınız İşi Kendisine Mal Ediyorsa Nasıl Yanıt Vermelisiniz?

22 Mayıs 2015, Cuma

Birinin yaptığınız işi kendisine mal etmesi kadar öfke uyandıran bir şey olamaz. Hepimiz bir noktada böyle bir şey yaşamışızdır mutlaka: Bir meslektaşınızla fikrinizi paylaşırsınız ve daha sonra onun bir toplantıda bunu tekrarladığını duyarsınız. Bir sunumu hazırlamak için geç saatlere kadar çalışırsınız; fakat ekip arkadaşınızı tüm övgüleri kabul eder. Çok uzun süre gecikmiş ...

Blog Erişimi

Blog içeriklerini okumak için hbrturkiye.com’a üye olmanız gerekmektedir. Eğer bir üyeliğiniz varsa hbrturkiye.com kullanıcı bilgileriniz ile üye girişi yaparak blog içeriğini okumaya devam edebilirsiniz. Eğer üye değilseniz ücretsiz üyelik oluşturarak ayda 3 dergi içeriği (makale) okuma hakkına sahip olup tüm blog içeriklerine sınırsız erişim sağlayabilirsiniz.
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
Giriş yap veya ücretsiz üye ol, okumaya devam et
“ÜYE OL” butonuna basarak üyeliğinize ait Şartlar ve Koşulları, Gizlilik Politikası ile KVKK Aydınlatma Metni’ni okuduğunuzu ve HBR Türkiye tarafından size özel oluşturulan hizmet, kampanya ve promosyonlara yönelik elektronik posta almayı kabul etmiş sayılırsınız.
E-bülten aboneliğinden dilediğiniz zaman çıkabilirsiniz.
Paylaş:

Bu içeriği beğendiyseniz daha fazlası için ücretsiz üye olun!

SEÇENEKLERİ GÖRÜNTÜLE

Sınırsız Erişime Sahip Olmanın Tam Zamanı

HBR Türkiye içeriğine bir yıl boyunca tüm platformlardan erişin!
ABONELİĞİMİ BAŞLAT

Tüm Arşive Gözatın

Paylaş